Atrakcyjne Mileno

Wakacje są szansą na odpoczynek od codziennego wysiłku, a także, aby poznać ciekawe miejsca, których wcześniej nie mieliśmy okazji odwiedzić. Warto, żeby decyzja o wyjeździe była przemyślana w taki sposób, aby nie przepłacić, a jednocześnie przeżyć nowe doświadczenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się kraje południa Europy, takie jak Włochy, Hiszpania, Grecja, czy Portugalia. Jednakże również wakacje w Polsce mogą być niezwykłe. Wiele miejsc zlokalizowanych przy Morzu Bałtyckim oferuje turystom wspaniałe warunki noclegowe w odległości niedalekiej od najważniejszych atrakcji.

Atrakcje Mielna

Jednym z takich miejsc, jest Mielno. Do najważniejszych jego atrakcji zaliczyć można liczącą sobie już ponad 100 lat Promenadę Przyjaźni. Miała ona bardzo duże znaczenie – chronił przybrzeżne wydmy przed olbrzymimi falami. Obecnie ma ona także wspaniałe walory turystyczne i jest idealnym miejscem na długie spacery. Sporą liczbę turystów zachwyci też zabytkowa Latarnia Morska w Gąskach. Także Leśna Pętla Przygód i Tajemnic, czyli ścieżka przyrodnicza bogata w bunkry i grodziska oraz figury szyszek, czy taras widokowy, to miejsce, które warto odwiedzić.

Pensjonat Zacisze w Mielnie

Wybierając się do Mielna, warto jednak przeanalizować dokładnie oferty noclegowe. Wiele osób chcących zaznać rozrywki w tym tętniącym mieście życiem, poszukuje miejscówki w pobliżu centrum.
Jednak ci, którzy chcieliby odpocząć od zgiełku, także znajdą coś dla siebie. Pensjonat Zacisze blisko morza to idealne miejsce na właśnie taką formę odpoczynku. 300 metrów od najbliższej plaży oraz 200 metrów od Jeziora Jamno, są idealną lokalizacją. Zarazem leśna okolica sprawia, że tutejszym turystom obcy będzie tłok codziennego życia nocnego.

Oferta Pensjonatu Zacisze

Na stronie internetowej, Pensjonat Zacisze w Mielnie – zacisze.mielno.pl przedstawia dokładnie swoją ofertę. Znajduje się w niej 16 pokoi – zarówno jedno-, jak i dwuosobowych. Te dwuosobowe mogą mieć również balkon. W każdym z pokoi są takie udogodnienia, jak Wi-Fi, łazienka, oraz telewizor. Ponadto, za specjalną dopłatą, w Pensjonacie Zacisze znajdzie się miejsce dla psa, a także dla łóżeczka dla dziecka. Pokazuje to uniwersalność Pensjonatu Zacisze. Przyciągnie uwagę zarówno wielbicieli zwierząt, jak i rodzin z dziećmi. Najdroższa rezerwacja czeka turystów, którzy przyjeżdżają tutaj w lipcu i sierpniu. Ceny wahają się od 260 złotych za pokój jednoosobowy do 420 złotych za pokój Deluxe. Znacznie mniej zapłacą osoby, które odwiedzą to miejsce w czerwcu lub też we wrześniu oraz październiku. Ceny wahają się od 140 złotych za pokój jednoosobowy do 260 złotych za pokój Deluxe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *