Biurko do pracy na stojąco – nie bój się wstać!

Stereotypy i utarte schematy potrafią czasem uprzykrzyć życie. Zwłaszcza jeśli chodzi o modę i innowacje techniczne. Przełamywanie barier jest rzeczą trudną, ponieważ niby by się chciało, ale nie bardzo ma się odwagę. Biurko do pracy na stojąco może zdziwić kolegów z sąsiedztwa, ale jest dobrym rozwiązaniem do propagowania prawidłowej i zdrowej postawy ciała.

Biurko czy gadżet?

Biurko regulowane do pracy na stojąco nie jest jeszcze towarem powszechnym, dlatego może budzić kontrowersje. </b> Kontrowersją może być także teoria niesienia zdrowia, którą sprzęt reprezentuje i uparcie broni. Pracownik natomiast powinien być jego wiernym współtowarzyszem i ambasadorem kampanii. Biurko z regulacją wysokości może być postrzegane jako gadżet – owszem. Ale kto nie lubi gadżetów? Każda kobieta uwielbia ekstrawaganckie szpilki. Każdy mężczyzna lubi markowy zegarek i „wypasiony” telefon. Dlaczego zatem nie można by mieć awangardowego biurka, które jednocześnie wnosi sporo dobrego w zdrowie?

Komercyjne reakcje konsumentów

Podejmując wyzwanie zaopatrzenia się w biurko do pracy na stojąco trzeba liczyć się z różną reakcją współtowarzyszy. Kiedy bowiem wszyscy zrobią już sobie poranną, energetyczną kawę i usiądą przy swoich biurkach, tylko jednostka pozostanie na wysokościach. Proces jest jednak taki, że emocje w końcu opadają, a po nich zaczyna wchodzić ciekawość. Najpierw zaczynają się pytania „po co?”, „dlaczego?”, „czy warto?”. Wielu będzie takich, którzy zechcą wypróbować sprzęt samodzielnie, aż w końcu będą zadawać pytania „gdzie kupić?”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *