Co warto wiedzieć o Dysku Google?

Pozwala nam na przechowywanie plików o bardzo dużej wielkości. Jeżeli chodzi o firmowe usługi odnośnie dysku Google – można w tym miejscu przechowywać, edytować, jak i otwierać pliki na dowolnie wybranym przez nas urządzeniu. Gdy uznamy, że mamy na swoim dysku Google za mało miejsca i chcielibyśmy mieć go więcej – zawsze można takie miejsce dokupić. Jak wiadomo – nie ma nic za darmo. Ponadto na dysku w bardzo prosty sposób (niemalże intuicyjny sposób) każdy z nas może przesłać zsynchronizowane przez nas zarówno foldery, jak i pliki.

Google dodało taką opcję, że można edytować, komentować albo wyświetlać nasze pliki i foldery. Jak widać, możemy się naszą pracą i naszymi danymi dzielić także z innymi! Każdy stworzony przez nas plik jest naszą własnością. Gdy jednak chcemy przenieść tę własność na inną osobę – nie ma żadnego problemu.

Dysk Google zawiera w sobie nie tylko Dokumenty Google, lecz także Prezentacje oraz Arkusze Google. Nie można zapominać także o tym, że na takim dysku Google znajdziemy formularze oraz rysunki. Mało Google wymyśliło dla nas funkcję szybkiego dostępu, dzięki której przewiduje ona w inteligentny sposób pliki, jakich aktualnie potrzebuje każdy z użytkowników.

Jest to zupełna nowość na rynku komputerowym. Naprawdę warto jest skorzystać z takich rozwiązań, nawet jeżeli są one płatne. Jeżeli zainwestujemy w rozwiązania dla naszego przedsiębiorstwa, niesamowicie szybko nam się one zwrócą. Jak widać – nie warto kurczowo trzymać się jedynie starych rozwiązań. Żeby zapoznać się z jego kosztami zapraszamy do odwiedzenia strony dysk google cena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *