decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Jak sprawdzić kto dzwonił

czy da się sprawdzic kto dzwoniłCzęsto masz telefony w spawie kolejnego pokazu garnków? Już wiele razy odmawiałeś, ale to nie daje efektu? Masz już dość niechcianych telefonów i chciałbyś wiedzieć, kto do ciebie dzwoni?
Zatem jak sprawdzić kto dzwonił? W sieci mamy kilka serwisów, które pomogą nam odpowiedzieć na te pytania. Strona taka posiada dostęp do około trzech miliardów telefonów z całego świata. Jednak trzeba posiadać konto Google lub Microsoft, gdzie należy się zalogować i sprawdzić, kto do nas dzwonił.
Naszym pierwszym krokiem będzie założenie konta na Google, najlepiej nie powiązanego z naszą skrzynką kontaktową, w innym przypadku strona uzyska dostęp do całej naszej książki adresowej z użytego konta. Nasz numer i numery osób, które posiadamy w książce trafią na serwery. A dlaczego tak się dzieję? Bo są to aplikacje na telefon i wraz z naszą zgodą, serwisy mają dostęp do naszych prywatnych numerów. Dlatego warto zadbać o to, by konto było puste.
Wpisujemy numer telefonu, który chcemy sprawdzić i klikamy szukaj. Po krótkim czasie otrzymamy imię i nazwisko osoby, której numer telefonu wpisaliśmy.
Pewnie wiele razy wpisywaliście swój numer telefonu i wyskoczyło wam wasze imię i nazwisko. Zastanawialiście się skąd serwis ma wasz numer telefonu. Odpowiedź jest prosta, z książki telefonicznej waszych znajomych, którzy też kiedyś korzystali z serwisu. Pewnie niewiele osób czyta regulaminy i stąd to wynika. Trzeba zaznaczyć także, że wyszukiwanie działa tylko po numerach telefonu, nie można już wyszukać na przykład po imieniu i nazwisku.
Zatem chcąc sprawdzić nieznane numery telefonu, bądźmy uważni i czytajmy regulaminy.

Więcej: reverse phone lookup

LEAVE A REPLY

loading
×