Polecane zestawy insulinowe dla każdego diabetyka

Insulina musi być przyjmowana przez osoby cierpiące na cukrzycę praktycznie każdego dnia. Ciągłe wkłuwanie się w poszczególne partie ciała może być naprawdę nieprzyjemne, bolesne i mało komfortowe dla każdego diabetyka, dlatego właśnie powstały zestawy insulinowe. Czym są zestawy infuzyjne i do czego służą?

Zestawy infuzyjne Medtronic – do czego służą?

Zestawy insulinowe od znanej firmy Medtronic to nowoczesne urządzenia, które mają w znacznym stopniu nie tylko poprawić komfort życia pacjenta przyjmującego insulinę każdego dnia, ale również mu to zadanie ułatwić. Dzięki swojej budowie pompy insulinowe zapewniają praktycznie bezbolesne wkłucie za każdym razem. Ponadto dzięki zastosowaniu wytrzymałego, specjalistycznego plastra, urządzenie nie przesuwa się podczas wkłucia i istnieję bardzo niskie ryzyko rozerwania drenu. Zestawy infuzyjne Medtronic świetnie się sprawdzą w każdej sytuacji. Znajdziecie je do nabycia na stronie internetowej Idiabetyk.pl . To bardzo wytrzymałe, a zarazem niezwykle elastyczne produkty, które odpowiadają na potrzeby i wymagania diabetyków.

Z czego zbudowane są zestawy insulinowe?

Każda pompa insulinowa, mimo iż urządzenia mogą różnić się między sobą wyglądem i kształtem, zbudowana jest zawsze z tych samych, wytrzymałych elementów: drenu (różnej długości), igły nazywanej inaczej kaniulą (różnej wielkości) oraz plastra mocującego. Zestawy między sobą mogą się różnić również miejscem połączenia oraz kątem instalacji, jednak mają ciągle to samo, wspólne zadanie – zapewnić pozytywne wyniki terapii insulinowej każdemu pacjentowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *