Pomysł na spersonalizowany prezent dla pracowników firmy

Personalizowane prezenty to bez wątpienia jeden z prawdziwych hitów ostatnich lat. Zdobyły serca zarówno osób obdarowanych takimi drobnostkami, jak też ludzi wręczających prezenty. Mają w sobie coś niezwykłego, ponieważ są z reguły przygotowane bezpośrednio dla konkretnego człowieka z jakiejś ważnej okazji. Dobrym pomysłem jest zamówienie ich w związku na przykład z jubileuszem firmy czy inną wyjątkową rocznicą, a następnie wręczenie pracownikom czy ważnym kontrahentom.

Spersonalizowane gadżety reklamowe i prezenty od firm

Pomysły na spersonalizowane prezenty i gadżety firmowe tak naprawdę są bardzo szerokie i dają spore pole do popisu dla osób zamawiających. Jednym z doskonałych przykładów są chociażby długopisy grawerowane. Wystarczy postawić na dobry model długopisu, który spotka się z miłym przyjęciem ze strony odbiorcy. Wykonanie graweru na przykład w związku z zaistniałymi okolicznościami, będzie bardzo miłym gestem. Taki sposób na spersonalizowaniem prezentu nie kosztuje zbyt dużo, a zawsze wywołuje bardzo pozytywne odbiór i naprawdę duży efekt. Do długopisów można dodatkowo zamówić ładne opakowania. Takie długopisy grawerowane są wtedy eleganckim upominkiem, a koszt wykonania jednej sztuki to tak naprawdę jedynie kilka lub kilkanaście złotych. Będą świetnym wyborem na przykład dla członków zespołu. Wybierając natomiast markowe długopisy od renomowanych na całym świecie producentów, można przygotować doskonałe upominki będące zarazem gadżetem reklamowym w przypadku kontrahentów.

Dlaczego spersonalizowane prezenty są tak pożądane?

Dla wielu to, co spersonalizowane, to tak naprawdę coś wręczanego jakby bardziej od serca. Dzisiaj naprawdę nie warto iść na masówkę i lepiej zainwestować w przedmioty lepszej jakości, szczególnie jeżeli chce się je przekazać jakiemuś ważnemu człowiekowi. Oczywiście trudno mówić o spersonalizowanych długopisach grawerowanych dla zwykłych klientów firmy. Wtedy można wybrać tańszą opcję, czyli na przykład długopisy firmowe czy ołówki z nadrukiem. Spersonalizowane upominki wcale nie wychodzą z mody i wszystko wskazuje na to, że będą popularne jeszcze przez długie lata. Dobrze zatem iść ten tropem i przeznaczyć część budżetu dedykowanego właśnie na działania promocyjne na tego typu rzeczy. Inne pomysły na spersonalizowany prezent to między innymi kubki z nadrukiem, personalizowane planery i kalendarze, a także różnego rodzaju koszulki i ubrania firmowe. Można przykładowo zamówić sportowe bluzy z nadrukiem inicjałów konkretnego pracownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *