Refundacja a sens zakupów w Internecie

Pieluchomajtki refundacja to bez wątpienia sprawa, która naprawdę nam pomaga w codziennym funkcjonowaniu finansowym przy osobie chorej. Często jednak pojawiają się pytania związane z refundacją, a w szczególności z tym, po co w ogóle kupować cokolwiek w internecie, skoro ma się już ustaloną konkretnie refundację?

Pieluchomajtki refundacja – jak to wygląda?

Generalnie warto tu wytłumaczyć trochę, jak w ogóle kupuje się pieluchy NFZ. Otóż zasadniczo możliwa maksymalna kwota refundacji to 90 zł. Otrzymują ją inwalidzi wojskowi, wojenni czy represjonowani. Dalej mamy kwotę 77 zł, która przysługuje osobom chorym na schorzenia nowotworowe. Następnie zaś 63 zł dotyczące innych chorych. Limit na ilość sztuk danych środków higienicznych to 90 sztuk miesięcznie.

Co za tym idzie, na te 90 sztuk środków chłonnych możemy uzyskać pomoc w wysokości – dajmy na to, że tu będzie to 63 zł. Jeśli zatem koszt tych pieluch to 63 zł, to zwraca nam się całość. Jeśli zaś ich koszt to 100 zł, to musimy dopłacać. Ponadto wszystko, co przekracza 90 sztuk pokrywane jest z własnej kieszeni. Oznacza to, że jeśli potrzebujemy czegoś więcej, to płacimy za to sami. Wniosek – im dany środek chłonny będzie tańszy, tym nam będzie łatwiej uporać się z wydatkami.

Gdzie kupić pieluchy na NFZ w internecie?

No właśnie – w internecie często mamy naprawdę o wiele niższe ceny. W związku z tym, co było powiedziane wcześniej, oczywisty wniosek nasuwa się sam – warto robić zakupy w internecie! Większość sklepów oraz aptek internetowych prowadzi taką sprzedaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *