decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Reklama dźwignią handlu

Reklama na samochodzie to doskonała forma promocji wizerunku firmy. Tak oklejone auta to gwarancja zwiększenia przychodów ze sprzedaży proponowanych dóbr czy też usług. Tym samym przedsiębiorstwo jest w stanie dotrzeć do świadomości potencjalnych klientów. Oklejony samochód stanowi niejako wizytówkę przedsiębiorstwa.

Oklejanie samochodów folią ile kosztuje?
Ile kosztuje oklejanie aut? Jest to zależne nade wszystko o decyzji firmy, ile funduszy jest ona w stanie włożyć w oklejanie samochodów jako formę reklamy. Koszt takie usługi wynosi od 50 do 100 złotych netto. Natomiast cena oklejenia całego samochodu ceny wahają się w granicach 1000-6000 złotych. Oklejanie samochodów cena za m2 wynosi 100-160 złotych.

Jakość
Gwarancja trwałości oklejanej reklamy wynosi od 5 do nawet 10 lat. Niekiedy dochodzi do zmniejszania się intensywności kolorów poprzez działanie promieni słonecznych. W przypadku chęci usunięcia reklamy może dojść do usunięcia foli wraz z lakierem! Dlatego też do zdejmowania reklamy stosuje się specjalistyczne środki, które ułatwiają ten czasochłonny proces. Powłoki natryskowe dostępne są w bogatej gamie kolorów, możliwe jest także ich cieniowanie, a także pokrywanie powierzchni o nieregularnych kształtach. Powłoki natryskowe odznaczają się większą odpornością na uderzenia np. kamieniami. Znacznie łatwiej się ją aplikuje, ale także łatwiej usuwa. Oklejaniesamochodow.waw.pl wskazuje, iż usługa oklejenie samochodu folią w profesjonalnym warsztacie to koszt rzędu 1500 złotych. Oklejanie samochodów cena za m2 to około 160 złotych.

Więcej: Oklejanie aut

LEAVE A REPLY

loading
×