decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Szczegół, który ma znaczenie

Kiedy urządzamy nasze wnętrza większość naszej uwagi skupia się najczęściej na kluczowych elementach wystroju, które od razu rzucają się w oczy, na przykład kolorze ścian, wyborowi materiału na podłogę czy stylowych meblach. Dopiero później, a często na samym końcu zastanawiamy się nad wykończeniem naszego projektu, a co za tym idzie – zazwyczaj brakuje nam na to czasu, pomysłu czy zwyczajnie chęci. Myślimy, że skoro główne elementy są na najwyższy poziomie, to urządzenie mieszkania zakończyło się sukcesem. Tak naprawdę, efekt końcowy zależy w dużej mierze od jakości wykonania całości, zwłaszcza tych drobnych elementów. Jak to mówią – „diabeł tkwi w szczegółach”.
Jedną z tych rzeczy, które mogą uczynić diametralną zmianę jest wykończenie podłogi. Ciekawym pomysłem są białe listwy podłogowe, z pewnością są one bardzo eleganckim dodatkiem. Dodatkowo, wprowadzają harmonię, poczucie czystości, pomagają optycznie podwyższyć pomieszczenie, jak i również stanowią piękne obramowanie naszej podłogi. To także dobre rozwiązanie dla osób zainteresowanych stylem angielskim, białe cokoły do parkietu z pewnością pomogą nam w urządzenia wnętrza właśnie w tej manierze, ale nie tylko. Pasują również do pomieszczeń urządzonych na przykład w sposób nowoczesny, ale i także tradycyjnym.
Listwa lakierowana na biało to rozwiązanie ponadczasowe i uniwersalne, zadaje szyku i elegancji, nabiera szlachetności, a które jednocześnie nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a potrafi całkowicie odmienić nasze wnętrze.

Źródło: białe listwy sklep 

LEAVE A REPLY

loading
×