decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Wynajem nie leasing – auta biznesowe

Nowa korzystna opcja w zastępstwie kosztownej umowy leasingowej — rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić i zminimalizować formalności to wynajem długoterminowy. Szczególnie popularne są usługi najmu aut biznesowych.

Dla kogo wynajem długoterminowy

Przeznaczony dla każdej małej i dużej firmy. Minimalne formalności oraz wyłączenie z kosztów obsługi, ubezpieczenia, przeglądów, salonowych serwisów oraz napraw. Firma nie jest obciążona płaceniem za całą wartość auta jak w przypadku leasingu. Wynająć auto do celów biznesowych może praktycznie każdy aktywny przedsiębiorca.

Leasing a wynajem — porównanie

Obliczając wartość raty leasingowej, pod uwagę brana jest kwota całkowita, okres spłaty, wpłata własna oraz procent wpłaty do wykupu po zakończeniu umowy. Dodatkowo firma musi z góry opłacić ubezpieczenie OC i AC oraz zarejestrować pojazd i opłacić badania techniczne. Z kwoty widocznej na reklamie — rośnie całkiem spora suma do zapłaty na starcie. Wybierając wynajem długoterminowy, odpadają wszystkie koszta — jedyna opłata to stała kwota comiesięczna z tytułu najmu. Najważniejsze, że ta kwota jest nieporównywalnie niższa niż kwota leasingu w łącznym podsumowaniu kosztów.

Wizerunek za rozsądną stawkę

Biorąc pod uwagę koszty leasingowe pojazdów z wyższej półki — wynajem auta do celów biznesowych pozostaje najrozsądniejszym rozwiązaniem. Na przykład kluczowi przedstawiciele sprzedający na ogromne kwoty — są złotym jajkiem firmy. Wynajęcie dla nich aut biznesowych z biznesrentcar.pl jest strzałem w dziesiątkę. Otrzymują wysokiej klasy nowy samochód, który będzie robił wrażenie na klientach.

Autor: http://biznesrentcar.pl/

LEAVE A REPLY

loading
×