50te urodziny

Urodziny na półwiecze są bardzo wyjątkowe, ponieważ świętuje się je jako jedyny w swoim rodzaju jubileusz. Zaproszenia na 50 urodziny powinny być wiec tak samo huczne, jak samo przyjęcie.

Zaproszenia z humorem

Nie każdy pięćdziesięciolatek to stetryczały, skrajnie poważny starszy człowiek, który chowa się w swoim domu nie licząc na obecność kogokolwiek podczas tak ważnej dla niego chwili. Większość ludzi z przyjemnością obchodzi swoje urodziny własnie z humorem – czasami po to, by zagłuszyć echo upływającego czasu. I robią to niezwykle skutecznie! Mówi się, że ma się tyle lat, na ile się czuje i to jest faktycznie ważne. Istotne jest również to, żeby mieć do siebie dystans, a zaproszenia z karykaturą samego siebie skutecznie tego dowiodą. Wystarczy znaleźć odpowiednie zdjęcie, które najlepiej przedstawi naszą postać. Podanie rysownikowi cech charakterystycznych i rzeczy, które lubimy znacznie ułatwi zadanie, którego efektem będzie esencja nas samych – niezwykłe podobieństwo i tło opowiadające o tym, jaki mamy charakter i co lubimy, a czego nie.

Format idealny

Zaproszenia otwierane z boku, w formacie A6 z rysunkiem karykaturalnym na okładce stworzonym na porządnym papierze perłowym w kolorze ecru lub białym mogą być oczywiście dodatkowo ozdobione. Zgodnie z życzeniami i wytycznymi klienta okładka może posiadać liczbę pięćdziesiąt, ozdobną ramkę wokół obrazka, czy też dodatkowe wklejki mające uwypuklić okładkę, aby była bardziej atrakcyjna. Wszystko da się zrobić i ważne jest, aby stworzyć zaproszenie takie, aby klient był zadowolony i szczęśliwy dzięki fenomenalnej pamiątce, jaką otrzyma zarówno on, jak jego przyszli goście. Takie zaproszenie będzie zapewne inicjowało rozmowy na tematy ujęte na rysunku karykaturalnym – o charakterystycznych cechach solenizanta, które ludzie tak lubią, o wyglądzie, który faktycznie jest bardzo bliski oryginałowi oraz o samym solenizancie, który na pewno świetnie tego dnia będzie się prezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *