Amazonkami – kobiety po amputacji piersi

Amazonkami nazywane są kobiety, które przeżyły operację usunięcia części lub całej piersi – czyli mastektomii, która jest stosowana w leczeniu raka gruczołu piersiowego. W Polsce z roku na rok, na tą chorobę choruje coraz więcej kobiet – co jest naprawdę bardzo przykre i ciężkie.

Miejsce dla amazonek

Sklep dla amazonek dlaamazonek.pl został stworzony specjalnie dla kobiet, które przeszły tą ciężką chorobę. W miejscu takim znaleźć można przede wszystkim odpowiednią bieliznę. W przypadku kobiet po mastektomii biustonosz pełni bardzo ważne funkcje. Całkowita zmiana ciężaru po jednej części ciała, spowodowana usunięciem piersi, może spowodować wiele nieprzyjemnych sytuacji, takich jak na przykład – skrzywienie kręgosłupa i wadę postawy oraz bóle związane z nieprawidłowym napięciem mięśni. Bielizna dla amazonek jest bowiem niesamowicie ważnym produktem.

Prawidłowo wykonana bielizna

Bielizna dla amazonek powinna być przede wszystkim wykonana z najlepszej jakości materiałów – w biustonoszu musi znaleźć się także miejsce na protezę piersi, która poprawia komfort psychiczny kobiety. W sklepie dla amazonek znaleźć można także odpowiednie piżamy oraz koszulki nocne, które dostępne są ze specjalnie wbudowanym gorsetem na umieszczenie protezy piersiowej. Oprócz tego dostępne są także kostiumy kąpielowe, które z całą pewnością pozwolą kobiecie udać się na basen lub na plażę w celu zrelaksowania się.

Sklep dla amazonek oferuje produkty, dostępne przede wszystkim w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każda kobieta może sobie na nie pozwolić.

One thought on “Amazonkami – kobiety po amputacji piersi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *