Biżuteria dla panów

Kto powiedział, że biżuteria przeznaczona jest tylko dla pań? Nic bardziej mylnego! Panowie również mogą śmiało sięgać po naszyjniki czy bransoletki męskie. Jest to świetna opcja na każdą okazję. Zarówno bransoletki, jak i łańcuszki męskie dostępne są w wielu odsłonach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Można dostać je w wydaniu casualowym lub bardziej eleganckim.

Biżuteria męska? Jak najbardziej, ale z umiarem

Panie bardzo lubią obwieszać się niemalże od stóp po głowę różnymi błyskotkami. W przypadku panów powinno się jednak zachować umiar, gdyż można łatwo przesadzić i uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego. Nikt nie chce przecież wyglądać jak przysłowiowa choinka bożonarodzeniowa. Wystarczy stylowy naszyjnik męski i bransoletka. Do tego elegancki zegarek i gotowe. Niezbyt dobrym pomysłem jest ubieranie bransoletki, wisiorka, kolczyków i do tego wszystkiego jeszcze sygnetu. Taki zestaw to zdecydowanie za dużo biżuterii jak dla mężczyzny. W takim wydaniu panowie będą po prostu wyglądali niekorzystnie.

Z jakiego materiału wybrać biżuterię męską?

Znaczenie przy wyborze biżuterii ma to, z jakiego materiału została ona wykonana. Muzycy tacy jak raperzy bardzo lubią obwieszać się złotymi błyskotkami i to w dużej ilości, ale na co dzień lepiej zadbać o bardziej wyważone rozwiązania. Najlepsza będzie biżuteria wykonana z tradycyjnych męskich materiałów. Prym wiedzie stal i skóra. Można też śmiało postawić na srebro, które ma korzystny wpływ na organizm. Na uwadze powinno się mieć to, aby wybrana biżuteria współgrała ze stylem użytkownika. Inna sprawdzi się do stroju eleganckiego niż takiego casualowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *