Ciekawy wyjazd na narty 2019/2020

Ciekawy wyjazd na narty 2019/2020? Wystarczy nocować w jednym miescu i jeździć na nartach aż w trzech najlepszych słowackich ośrodkach narciarskich. Nocując w Terchovej, wszystkie trzy ośrodki narciarskie będziesz mieć najwyżej w odległości 45 min. jazdy samochodem. Ośrodki narciarskie Vrátna, Kubínska hoľa i Wielka Rača mają wszystkie najwyższą ocenę – 5 gwiazdek.

Swój pobyt na nartach 2019/2020 możesz rozpocząć w ośrodku narciarskim Vrátna. Ten ośrodek oferuje aż 14 km tras narciarskich wszystkich stopni trudności, dla początkujących oraz wymagających narciarzy. W Vrátnej znajdą coś dla siebie również nienarciarze, spróbuj na przykład snowtubing lub wjedź na szczyt Snilovské sedlo kolejką linową. Jadąc z Terchovej w kierunku na wschód, po 30 minutach jazdy dojedziesz do kolejnego ośrodka narciarskiego – Kubínska hoľa. Ośrodek ten jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy, oraz dla rodzin z dziećmi. Ośrodek narciarskich Wielka Rača znajduje się w regionie Kysuce, z Terchovej jest to zaledwie 45 minut jazdy samochodem. Wszystkie trzy ośrodki narciarskie zostały poddane modernizacji i spełniają wymagania najbardziej wymagających narciarzy.

Relaksacyjno-informacyjne centrum Terchovec z saunami i basenami jest możliwe skorzystać bezpośrednio w Terchovej. Możliwy jest również wynajem hali sportowej lub odwiedzenie fitness centrum. W samej okolicy można pograć squash lub bowling. Dla mniej aktywnego wypoczynku można zwiedzić Ekspozycję Janosik.

W kwestii zakwaterowania polecamy noclegi w Terchovej w domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha. Jedź na narty na Słowację z komfortowymi noclegami. Drewniane domki 3-gwiazdkowe odpowiednie są dla rodzin z dziećmi oraz dla większych grup przyjaciół. W domku znajduje się wellness centrum, jako najlepszy sposób wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu na stoku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *