Czarna magia od Xpert. Jak działa pasta do renowacji plastików Black Magic?

Plastiki w Twoim samochodzie wyblakły? Poddaj je renowacji i ciesz się z ich głębokiej czerni. Sprawdzamy pastę Black Magic od brytyjskiego producenta kosmetyków samochodowych Xpert opinie!

Jak odnowić plastiki w samochodzie?

Zewnętrzne elementy plastikowe w samochodzie narażone są na blaknięcie na skutek promieniowania UV, oddziaływania czynników pogodowych oraz wysokich i niskich temperatur.

Gdy chcesz nadać plastikom w swoim aucie atrakcyjny wygląd, możesz zastosować odpowiednie kosmetyki samochodowe, które nie tylko przywracają ich pierwotny kolor, ale także chronią przed dalszym blaknięciem.

Pasta do plastików zewnętrznych Black Magic Xpert

Oferowana przez Xpert pasta do plastików zewnętrznych Black Magic została opracowana specjalnie po to, aby renowacja plastików była szybka, łatwa i skuteczna.

Za pomocą pasty Black Magic odnowisz:
– zderzaki,
– klamki,
– listwy,
– grille,
– obudowy lusterek,
– inne ciemne plastiki.

Zawarte w paście Black Magic składniki nadają plastikom ciemniejszy wygląd i chronią je przed wpływem promieniowania UV, dlatego mogą wyglądać jak nowe na długi czas.

Jak korzystać z pasty Xpert Black Magic?

Stosowanie pasty Black Magic od Xpert jest bardzo proste:
1. Umyj i osusz powierzchnię, którą chcesz odnowić.
2. Nanieś pastę Black Magic cienką warstwą.
3. Po jej wyschnięciu wypoleruj miękką ściereczką.

Pozytywne opinie Xpert potwierdzają, że jest to środek, który zasługuje na uwagę, dlatego warto go wypróbować, gdy plastiki na samochodzie zaczynają blaknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *