Ekskluzywna kuchnia

Zdarzają się osoby, które chcą mieć w swoich domach wyjątkowy, unikatowy wręcz ekskluzywny asortyment. Takim osobom najczęściej nie za bardzo podoba się asortyment w popularnych sklepach meblowych oraz ten dostępny w internecie. Szukają oni czegoś oryginalnego, drogiego i niepowtarzalnego. W takich sytuacjach pozostają więc jedynie meble na wymiar, które można zrobić zgodnie z pomysłami i oczekiwaniami klienta.

 Luksus w naszych domach

Obecnie, klienci są bardzo wymagający. Chcą mieć meble, których nie znajdą w domach swoich przyjaciół. Chcą mieć niecodzienne rozwiązania, które będą świadczyć o ich pomysłowości. Dlatego też, takie osoby najczęściej decydują się na meble na wymiar. Taki wybór pozwala na zrobienie naprawdę wyjątkowych kuchni, które zachwycać będą swoim pięknem nie tylko samych domowników, ale i każdego, kto odwiedza taki dom lub mieszkanie. Te kuchnie najczęściej przypominają wyglądem te z najdroższych magazynów wnętrzarskich.

Ekskluzywne rozwiązania

Meble kuchenne na wymiar https://inwood.design/, które mają być bardzo bogate i ekskluzywne mogą być wykonane z różnych dobrych jakościowo materiałów. Najczęściej klienci wybierają dobre drewno lub meble w tzw. wysokim połysku. Oprócz dobrych jakościowo frontów, zwraca się również uwagę na takie rzeczy jak np.: solidne i mocne wnętrze, precyzyjne wykończenia i stylowe dodatki. By podnieść rangę takich mebli, klienci najczęściej stawiają na kolor złoty lub srebrny całości oraz na rzucające się w oczy ozdoby typu kryształowe pokrętła lub pozłacane uchwyty, umożliwiające ich wygodne otwierania. W takich meblach nie powinno zabraknąć wygodnych rozwiązań typu ciche zamykanie szafek, koszy na garnki czy sprzętów wewnętrznych na wygodne trzymanie akcesoriów kuchennych.

Drogie przedsięwzięcie

Ceny takich ekskluzywnych kuchni rozpoczynają się zazwyczaj od około 10000 zł. W nich bowiem wszystko musi być idealnie do siebie dopasowane i skomponowane. Dlatego też, klienci zamawiając meble kuchenne na wymiar, od razu decydują się na podobne do nich chokery (do ustawienia przy blacie jadalnym), stół z krzesłami (np. do jadalni) lub meble do pokoju towarzyszącego kuchni (by tworzyły wraz z kuchnią spójną całość). Co ciekawe, nie trzeba zamawiać wszystkiego od razu. Wiele osób nawet po 2-3 latach chętnie domawia różnorodne rzeczy do tego asortymentu, który już ma w swoich domach – meble na wymiar umożliwiają taką opcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *