Ile kosztuje moskitiera? Sprawdzamy ceny

Aby zabezpieczyć się przed bzyczącymi owadami, warto wybrać moskitierę, która stanowi fizyczną barierę przed przedostawaniem się komarów, much, pszczół czy os do wnętrz. Ile kosztuje moskitiera?

Od czego zależy cena moskitiery?

W sprzedaży można znaleźć różne typy moskitier przeznaczonych do montażu na oknach i na drzwiach. Cena moskitiery zależy od wybranej konstrukcji moskitiery oraz od wielkości okna, na którym ma być ona zamontowana.

Dobór moskitiery jest kwestią budżetu i indywidualnych wymagań. Wielu klientów kupuje dziś modele ramkowe i rolowane. Jaka moskitiera na okno z roletą zewnętrzną będzie najlepsza? Do wyboru są wszystkie typy osłon. Można też zdecydować się na moskitierę zintegrowaną z roletą.

Ceny moskitier okiennych i drzwiowych

Zamontowanie moskitiery nie musi wiązać się ze sporym wydatkiem. Ile kosztuje moskitiera na okno i na drzwi?

Przykładowe ceny moskitier:
– Moskitiera na rzepy – od 10 złotych,
– Moskitiera drzwiowa siatkowa z magnesem, magnetyczna – 15-50 złotych,
– Moskitiera ramkowa na drzwi i na okno – od 2-3 złotych za 10 centymetrów obwodu rolety. Należy zmierzyć wysokość i szerokość okna do wykonania wyceny.
– Moskitiera roletowa, rolowana – około 150 złotych za okno o wymiarach 130 x 160 cm.
– Moskitiera zintegrowana z roletą zewnętrzną – od około 300 zł za okno o średnich wymiarach.

Moskitiera okienna i moskitiera na wymiar drzwiowa jak zrobić wycenę? Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z producentem albo skorzystać z dostępnych w internecie wzorów i kalkulatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *