Jak łatwiej zaklejać paczki? Pomoże dyspenser do taśm klejących

Ręczne zaklejanie paczek może być bardzo czasochłonne. Aby usprawnić pracę, warto zdecydować się na zastosowanie dyspenserów do taśmy klejącej. Razem z nimi można znacznie łatwiej i szybciej kleić paczki i inne opakowania!

Jak działają dyspensery do taśm?

Dyspenser do taśmy samoprzylepnej jest rodzajem urządzenia, które pozwala na prostą aplikację taśmy na różne powierzchnie, na przykład na kartony, worki, koperty.

Pod kątem działania dyspenser umożliwia podawanie taśmy na powierzchnię oraz jej odcinanie za pomocą ostrza i wygodnego uchwytu.

Urządzenia te można podzielić na dwie główne kategorie:
– Ręczne dyspensery do taśm – mają postać ręcznych urządzeń, które nie wymagają zasilania.
– Maszyny do klejenia – są to urządzenia znacznie większe, zwykle w formie stołów, które używane są do automatyzacji prac.

Najczęściej w pracach opakowaniowych używane są ręczne dyspensery do taśm, które są dostępne w niskich cenach i dzięki temu na ich zakup może pozwolić sobie praktycznie każda firma.

Dyspenser do taśmy klejącej – dlaczego warto?

Główną zaletą stosowania dyspenserów do taśmy klejącej jest znaczne uproszczenie prac.

Ręczne klejenie paczek i innych opakowań za pomocą taśmy klejącej jest bardzo czasochłonne. Taśma może nieprawidłowo odklejać się z rolki, zrywać się, zaklejać. Zastosowanie dyspensera eliminuje te problemy, dlatego aplikacja taśmy jest znacznie prostsza i szybsza.

Zastosowanie dyspensera do taśm samoprzylepnych powoduje, że pakowanie staje się:
– Ergonomiczne,
– Wydajne,
– Szybkie,
– Bezpieczne.

Gdzie można kupić dyspensery do taśmy klejącej?

Urządzenia jak dyspensery do taśm można zakupić dzisiaj w wielu sklepach. Są one oferowane głównie w sklepach dostarczających materiały opakowaniowe, gdzie można zakupić je wraz z taśmą. Takim jednym sklepem, w którym znajdziemy tego typu produkty jest: https://neopak.pl/magazyn/zaklejarki-i-dyspensery.

Cena za dyspenser to taśmy klejącej wynosi od około 50 do 150 złotych w zależności od jego producenta i rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *