Kiedy zadzwonić po pomoc drogową?

Twoje auto zepsuło się w trakcie jazdy? Miałeś stłuczkę? A może zatrzasnąłeś kluczyki? To tylko kilka sytuacji, gdy warto pomyśleć o skorzystaniu z pomocy drogowej. Jakie usługi świadczy pomoc drogowa Warszawa?

W jakiej sytuacji potrzebna jest pomoc drogowa?

Po pomoc drogową można zadzwonić w każdej sytuacji, gdy nie można kontynuować swojej podróży samochodem.

Firmy działające w branży jak pomoc drogowa są do dyspozycji kierowców przez 24 godziny na dobę, także w weekendy i w święta. Ich pracownicy mogą błyskawicznie dojechać na miejsce i pomóc w rozwiązaniu problemu.

Po pomoc drogową można zadzwonić w poniższych sytuacjach:
– usterka pojazdu
– stłuczka lub wypadek
– uszkodzenie opony
– wyczerpany akumulator
– przepalenie żarówki
– zatrzaśnięcie kluczyków
– brak paliwa w baku

Pomoc drogowa – zakres dostępnych usług

Firmy prowadzące pomoc drogową mogą zaoferować swoim klientom kompleksową pomoc w niemalże każdej sytuacji, jaka ma miejsce w trasie.

Gdy jest to możliwe, usterki naprawiane są bezpośrednio na drodze. W przeciwnym przypadku prowadzone jest holowanie do warsztatu samochodowego lub innego wskazanego miejsca.

Pomoc drogowa może także dowieźć niezbędne produkty, na przykład żarówki czy paliwo, gdy są one niezbędne do kontynuowania podróży.

Nie wiesz, jak zachować się podczas stłuczki, gdy auto ulega uszkodzeniu? Miała miejsce awaria na drodze? Wówczas pomoc drogowa może zaoferować szybką i skuteczną pomoc 24 godziny na dobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *