Kolorowa kuchnia – jakie kolory są modne?

Ci, co zastanawiają się obecnie nad aranżacją swojej kuchni i szukają inspiracji w wielu źródłach, mogą dojść do wniosku, że jednym z popularnych ostatnio hitów aranżacyjnych – są kolorowe kuchnie. Jakie kolory można ze sobą połączyć? Kto decyduje się najczęściej na taką kuchnię? Gdzie ją zamówić?

1. Modne kolory

Klienci coraz częściej rezygnują ze stonowanych pomieszczeń na rzecz mocnych barw. Również w przypadku kuchni można zauważyć, iż kolorowe, energetyczne kuchnie świetnie wyglądają zarówno w małych mieszkaniach młodych ludzi, jak u starszych osób w dużych i przestrzennych willach, Producenci, tworząc meble na wymiar spotykają z wieloma, nietuzinkowymi połączeniami kolorystycznymi. W wielu domach można spotkać takie połączenia jak np.: biało – czarna kuchnia (meble stojące czarne, góra wisząca biała), meble biało – czerwone (dół w czerwieni, góra w bieli), meble fioletowe (całość w mocnym, wręcz fluorescencyjnym odcieniu), kuchnie zielone (dól – ciemna zieleń, góra – jaśniejszy odzień zieleni).

2. Oryginalne rozwiązania

Meble kuchenne na wymiar inwood.design pozwalają również tworzyć w kuchniach oryginalne, ciekawe rozwiązania. Odważni klienci zamawiając meble na wymiar chcą tworzyć przestrzenie, które całkowicie będą odzwierciedlać ich styl i charakter. Kolor i niestandardowe formy w kuchni zdecydowanie im na to pozwalają. Przy takich wspomnianych wyżej, odważnych kolorach aż chce się poeksperymentować z formą mebli. I tu producenci proponują meble o różnych kształtach, wymiarach i formach. Niestandardowe wymiary również są jak najbardziej mile widziane.

3. Łączenie pomieszczeń

Kuchnia wraz z salonem? Korytarz kończący się kuchnią? Czy jadalnia połączona z przestronnym salonem? Takie łączenie pomieszczeń jest aktualnie bardzo modne. Dodatkowo, dzięki temu można stworzyć całe pomieszczenie w podobnej aranżacji i kolorystyce. Zamawiając meble kuchenne na wymiar warto o tym pamiętać i np. domówić w podobnej stylistyce meble do jadalni lub salonu. Nie jest powiedziane, że wszystko musi być identyczne i w takim samym kolorze. Dobrze jest, gdy w każdym z takich pomieszczeń choć jeden element będzie nawoływał do mebli znajdujących się w drugim wnętrzu. To pozwoli również zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż im większe zamówienie ( na większą ilość mebli w podobnym stylu), tym atrakcyjniejsza zniżka u wielu doświadczonych i sprawdzonych producentów mebli.

One thought on “Kolorowa kuchnia – jakie kolory są modne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *