Koszulka sportowa dla amazonki. Jaki model wybrać?

Zabieg mastektomii nie wymaga diametralnej zmiany stylu życia. Oczywiście należy jest zachować szczególną ostrożność podczas rekonwalescencji. Należy dać sobie czas, aby powrócić do szczytowej formy. Z czasem możliwe jest wdrożenie aktywności fizycznej – warto jest pamiętać, że ruch poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Sklep dla amazonek to miejsce, gdzie można zakupić koszulkę sportową, czy też inne elementy garderoby.

Bez zbędnego ucisku

Ucisk obszaru, który był operowany nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia. Należy wiedzieć, że przesadnie obcisłe ubrania mogą zwiększyć ryzyko pojawienia się obrzęku limfatycznego. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydaje się być koszulka elastyczna, a jednocześnie dopasowana do ciała.

Materiał nie może jednak rozciągać się podczas użytkowania, gdyż zmniejsza to jego trwałość. Dobrej jakości produkt posłuży przez kilka sezonów. Dodatkowym atutem jest możliwość częstego prania bez ryzyka uszkodzenia materiału.

Wygodny fason

Wybierając koszulkę sportową warto jest określić, jaki fason zapewni najwyższy poziom komfortu. Lepiej jest postawić na model zabudowany, czyli taki, który nie posiada dużego dekoltu. Podczas ćwiczeń nie trzeba obawiać się o położenie protezy piersi.

Oczywiście bezwzględnie należy sprawdzić skład materiałowy. Im więcej sztucznych domieszek, tym gorzej. Innowacyjne tworzywa zapewniają optymalną wentylację, a także skuteczne odprowadzanie wilgoci. Będzie nam również potrzebna sportowa bielizna dla amazonek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *