Przesiewanie – wszystko na swoim miejscu

Produkcja w XXI wieku osiągnęła taki stopień specjalizacji, w różnych dziedzinach, że trudno się pokusić o jej prowadzenie bez użycia odpowiednich urządzeń. Dobre rozwiązania technologiczne pozwalają na o wiele większą wydajność, co z kolei przynosi większe zyski. Urządzenia dobrej jakości, zakupione u solidnych producentów, pozwalają także zniwelować potencjalne straty, które mogłyby powstać w wyniku zastosowania starszych patentów. Wart więc iść z postępem i nabywać to, co w danej dziedzinie najlepsze. Dzięki takiemu podejściu do zagadnienia mamy poważną szansę na to, że nadal będziemy konkurencyjni na rynku i utrzymamy się w ścisłej czołówce naszej branży.

1. Przesiewamy wszystko – tak jak trzeba

2. Wiele zastosowań, wiele możliwości

Przesiewamy wszystko – tak jak trzeba

W przemyśle spożywczym, czy też chemicznym ważną rolę odgrywa precyzja urządzeń, dzięki którym łatwiej oddzielać różnego rodzaju frakcje danego produktu. Może to mieć wielkie znaczenie przy produkcji granulatów, mleka w proszku, lekarstw, czy też nawozów sztucznych. Jedną z firm, która może nam zaproponować profesjonalne separatory, czy też przesiewacze jest Piomar. Ich stronę w Internecie można znaleźć pod adresem https://piomarsc.com/. Przedsiębiorstwo to jest obecne na polskim rynku już od dwunastu lat, dzięki czemu możemy zaufać, że ich produkty sprawdzają się w ciężkich, przemysłowych warunkach, na zróżnicowanych odcinkach produkcji. Wytwarzają oni, m.in.: separatory okrągłe, sita do przesiewaczy, sita wibracyjne, przesiewacze, urządzenia separujące i sortownicze, itp. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej umożliwiają one separację i odsiewanie różnego rodzaju produktów, dzięki czemu produkt końcowy, który trafia do handlu, spełnia najbardziej restrykcyjne normy jakości.

Wiele zastosowań, wiele możliwości

Dzięki odpowiednim produktom oraz umiejętnemu wykorzystaniu sił wibracyjnych nie tylko przemysł chemiczny, czy też spożywczy może korzystać z tego typu urządzeń. Sprawdzają się one także w górnictwie, czy też w budownictwie, a nawet w archeologii (np. podczas wykopalisk), czy przemyśle kosmicznym. Poza niezbędnymi akcesoriami stalowymi, nabędziemy tam także różnego typu rękawy, kulki, krążki, czy też pokrywy plastikowe niezbędne w tego typu urządzeniach. Do tego dochodzą uszczelki gumowe, a także inne produkty wytworzone z elastomerów, opatrzone np. certyfikatem FDA, dzięki któremu mogą być one szeroko stosowane przy wytwarzaniu produktów żywnościowych. W ten sposób zyskujemy pewność, że w jednym miejscu nabędziemy wszystko, czego nam potrzeba w dziedzinie sortowania produktów sypkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *