Szczegół, który ma znaczenie

Kiedy urządzamy nasze wnętrza większość naszej uwagi skupia się najczęściej na kluczowych elementach wystroju, które od razu rzucają się w oczy, na przykład kolorze ścian, wyborowi materiału na podłogę czy stylowych meblach. Dopiero później, a często na samym końcu zastanawiamy się nad wykończeniem naszego projektu, a co za tym idzie – zazwyczaj brakuje nam na to czasu, pomysłu czy zwyczajnie chęci. Myślimy, że skoro główne elementy są na najwyższy poziomie, to urządzenie mieszkania zakończyło się sukcesem. Tak naprawdę, efekt końcowy zależy w dużej mierze od jakości wykonania całości, zwłaszcza tych drobnych elementów. Jak to mówią – „diabeł tkwi w szczegółach”.
Jedną z tych rzeczy, które mogą uczynić diametralną zmianę jest wykończenie podłogi. Ciekawym pomysłem są białe listwy podłogowe, z pewnością są one bardzo eleganckim dodatkiem. Dodatkowo, wprowadzają harmonię, poczucie czystości, pomagają optycznie podwyższyć pomieszczenie, jak i również stanowią piękne obramowanie naszej podłogi. To także dobre rozwiązanie dla osób zainteresowanych stylem angielskim, białe cokoły do parkietu z pewnością pomogą nam w urządzenia wnętrza właśnie w tej manierze, ale nie tylko. Pasują również do pomieszczeń urządzonych na przykład w sposób nowoczesny, ale i także tradycyjnym.
Listwa lakierowana na biało to rozwiązanie ponadczasowe i uniwersalne, zadaje szyku i elegancji, nabiera szlachetności, a które jednocześnie nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a potrafi całkowicie odmienić nasze wnętrze.

Źródło: białe listwy sklep 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *