Treningi celebrytów

Sport to zdrowieOdchudzanie dzisiaj to nie tylko wizyta u dietetyka, czy suplementy. Od kilku lat na polskim rynku działają także trenerki, które motywują swoich klientów do odchudzania i aktywnego stylu życia. Nie chodzi jedynie o posiadania prywatnego trenera podczas wizyty w siłowni, ale trenerki-celebryki, które do swojego programu ćwiczeń włączają także elementu coachingu oraz własnej „filozofii”. Brzmi to dosyć zabawnie i wiele osób jest, wobec takiej metody odchudzania, sceptycznych ale niektórzy cenią sobie taki rodzaj motywacji. Sposoby na odchudzanie mogą być bardzo różne, ważne żeby znaleźć coś co na nas dobrze działa.
Jeżeli są to treningi proponowane przez Ewę Chodakowską, czy Annę Lewandowską, to nie ma w tym nic złego, ale niekoniecznie jest to jedyna metoda do uzyskania upragnionej sylwetki. Czasami dużo bardziej skuteczne może okazać się skorzystanie z zestawu ćwiczeń, który znajdziemy na You Tube, albo ze starego zestawu, który od lat mamy na kasecie VHS. Ważne, żeby być konsekwentnym i nie bać się zmian, które przy diecie odchudzającej są nieodzowne.
Sposoby na odchudzanie, to dzisiaj dla wielu także sposób na zarabianie pieniędzy, ponieważ co chwila jakaś aktorka albo była piosenkarka wydaje swoją książkę o tym, jak skutecznie schudnąć. Do takich publikacji należy podchodzić ostrożnie, bo najczęściej bywa tak, że odchudzają one jedynie nasz portfel. Grunt to zachować zdrowy rozsądek i nie dać się zwariować w czasach, gdy każdy musi być fit jeśli chce wpasować się w otoczenie.

Źródło: Tabletki na odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *