Wyróżnij się z tłumu

Media społecznościowe to wspaniałe narzędzie do promowania się w sieci. Zasada jest taka, że jak nie ma kogoś w Internecie, to tak jakby w ogóle nie istniał. Żyjemy coraz bardziej w wirtualnym świecie, gdzie nie jest wcale tak łatwo zaistnieć, jeśli nie uda się dotrzeć szerokiego grona odbiorców. Czas poznać sposoby na to, jak zwiększyć wyświetlenia na YouTube i pozyskać większą liczbę followersów na Instagramie.

Bezpłatne i płatne sposoby uzyskania większej liczby wyświetleń na YouTube

Można nagrywać setki przeróżnych filmów na YouTube i nadal mieć mało wyświetleń, niewielką liczbę subskrybentów i nikłe z tego zarobki. Jeśli zależy nam na szybkim zwiększeniu oglądalności i wypromowaniu kanału, warto zdecydować się na zakup lajków i obserwujących w przypadku Instagrama. Chodzi tutaj o zbudowanie pewnej bazy, dzięki czemu kanały w social mediach będą miały większą wartość dla algorytmów, przez co będą polecane i łatwiej będzie się przebić przez konkurencję. W przypadku kanału na YouTube ważne jest to, aby tworzyć atrakcyjne treści, zachęcać widzów do subskrybowania, tworzyć listy odtwarzania, promować inne filmy za pomocą ekranów końcowych i kart, dodać znak wodny do sowich filmów, reklamować swoje wideo na innych kanałach społecznościowych, zoptymalizować tytuły filmów i cały kanał, zamieszczać atrakcyjne obrazy miniatur, zapraszać gości.

A co z Instagramem?

Jeśli już wiemy, w jaki sposób poprawić swoje zasięgi na YouTube, przychodzi czas na to, jak zwiększyć ilość obserwujących na Instagramie. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Kluczowa jest systematyczność i cierpliwość, które z pewnością się opłacą i przyniosą wymierne korzyści. Należy zadbać o dobre pierwsze wrażenie, czyli skonfigurować odpowiednio swój profil. Ważne jest opracowanie strategii twórczej dla profilu i zaplanowanie wizualnego stylu postów. Istotny jest dobór odpowiednich hasztagów, używanie lokalizacji i oznaczeń oraz insta stories. Pomoc innych influencerów też się przyda. Konto należy promować na innych kanałach. Wskazana jest wysoka aktywność profilu. Jeśli zależy Ci żeby rozbudować swój kanał w social media zerknij na stronę Galaxy Marketing.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *